Taklampa design Johannes Hammerborg
2017-08-02
476281
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JO HAMMERBORG, "Corona", för Fog & Morup, Danmark, 1960-tal, aluminium, höjd 45 cm
Formgiven 1963
Bruksslitage