Stefan W Igelström
2017-07-31
476253
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): Sommarfåglar, signerad, numrerad 146/275, färglitografi, ca 57x81 cm