Ljusstakar Skultuna
2017-07-31
476246
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 st., mässing, Sverige, 1900-talets mitt, Skultuna, signerade, höjd ca 19-23 cm
Slitage