Charles Sjöholm oljemålning Sommar
2017-07-31
476224
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stadsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 21x25,5 cm