Jong Stole karmstol
2017-07-30
476153
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONG STOLE, Danmark, 1960-tal, karmstol i teak med klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage