Golvlampa 1940-tal
2017-07-30
476145
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, mässing, skärm i textil, höjd ca 150 cm
Skärm med skador