Pilgrimsflaska kina
2017-07-31
476103
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, Kina, dekor i emaljfärger, figurscen, höjd 24 cm
Hänklarna med lagning