Waldemar Sjölander oljemålning
2017-07-29
476069
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "Negro y verde", signerad och daterad Waldemar Sjölander 1969, olja på duk, ca 95x95 cm,