Hylla
2017-07-27
475890
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYLLA, mahogny, 1900-talets första hälft, svarvade pelare, 5 hyllplan, höjd ca 125, 60x42 cm
Smärre slitage