Taklampa
2017-07-27
475867
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, teak med 5 lampor med kupor i glas, höjd ca 27, vid 50 cm
Smärre slitage.