Trumpet Boosey

Trumpet Boosey
Trumpet Boosey
Trumpet Boosey
Trumpet Boosey
Trumpet Boosey
Trumpet Boosey
Trumpet Boosey
Trumpet Boosey

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRUMPET, försilvrad, Boosey London, med reliefdekor, längd 33 cm

Slitage, bucklor, ej funktionstestad

475856

2017-07-27