Pallar 1 par Danmark
2017-07-27
475806
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PALLAR, 1 par, 1960-tal, stålstomme, klädda i galontyg, märkta Made in Denmark, sitthöjd ca 47,5 cm
Bruksslitage