Orientmatta
2017-07-28
475781
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm
Delar med lagning och delvis hårt slitage