Karta Skandinavien De Wit 1700
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKANDINAVIEN, Wit, F. de, Regni Sueciae tabula generalis, divisa in Sueciae, Gothiae regna... Amsterdam 1690-1700, kolorerad graverad karta med figurativ kartusch, ca 53x61 cm
Kuntoraportti
Oramad, skador, lagningar och fläckar
475765
Päivämäärä:
2017-07-28