Peter Dahl Fredmans Epistlar, 4 st
2017-07-26
475702
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): (4) Fredmans Epistel nr 30, 46, 48 och 49, ur Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, vardera ca 29x43 resp 43x29 cm
Oramade