Utelampa koppar Sommar
2017-07-26
475687
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UTELAMPA, koppar, 1900-talets mitt, för montage på fasad, galler över innerskärm i akryl, höjd ca 32 cm
Patina, slitage