Mats Nörle oljemålning
2017-07-26
475673
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATS NÖRLE (född 1946): En vårdag, olja på pannå, signerad Nörle, ca 45x59,5 cm