Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-07-27
475656
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, spännramen märkt 185 Coll. Alex. Bonet(?), olja på duk, ca 65x54 cm
Mindre retuscher