Ljuskrona
2017-07-25
475552
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, mässingsstomme behängd med prismor, diameter ca 48 cm
Visst slitage