Fritz Kärfve oljemålning
2017-07-25
475537
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Stadsmotiv, signerad Fritz Kärfve, olja på duk, 50x40 cm
Krackeleringar