Goldwyn Follies filmaffisch
2017-07-25
475511
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLDWYN FOLLIES, United Artists, filmaffisch, 1930-40-tal, ca 99x69 cm
Fuktskador