Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson för Svenskt Tenn, förgyllt trä samt blå textildel, höjd ca 98, bredd 56 cm
Bruksslitage, senare bakstycke
475471
2017-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här