Elsa Celsing oljemålning
2017-07-25
475464
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELSA CELSING (1880-1974): Krysantemum, signerad E. Celsing, olja på pannå, 46x37 cm