Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-07-31
475428
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 25x21 cm
Krackeleringar