Vägglystrar i gustaviansk stil
2017-07-25
475412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca 55 cm
slitage