Roland Svensson färglitografi
2017-07-30
475376
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv från Möja, signerad och daterad roland S -53, 21/43, färglitografi, ca 52x40 cm