Joakim Allgulander litografi
2017-07-24
475347
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad samt provtryck, färglitografi, ca 34x75 cm