Petter Thoen litografi
2017-07-24
475345
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Kyssen", signerad Thoen, numrerad 9/30, färglitografi, ca 39,5x63 cm