Lisa Rinnevuo färglitografi
2017-07-24
475344
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972), "Monikas vals", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 52/260, färglitografi, ca 44x38 cm