Sydeuropeiskt landskap
2017-07-24
475338
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Sydländskt landskap, osignerad, olja på pannå, ca 24x31 cm