Oidentifierad konstnär akvarell
2017-07-24
475336
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurscen, akvarell på papper, signerad B. Waeger 17/10, 1917, ca 24x19 cm