Gunilla Mann
2017-07-24
475324
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): 4 st. kompositioner, signerade och numrerade, konsttryck/affischer, ca 40x57 cm