Gottfrid Kallstenius oljemålning
2017-07-24
475307
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1938): Fiskare, olja på duk, sigerad och daterad G. Kallstenius -87, ca 43x60 cm