Monogramisten AS Nautica
2017-07-24
475301
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONOGRAMISTEN AS, "Marye", signerad AS, olja på duk på pannå, ca 18x23 cm
1 med löst bakstycke