Urna Kina blå emaljfärg
2017-07-23
475274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 1900-tal, blå emaljfärg, med Shou-tecken, höjd ca 23 cm
Krackelyr