Hiroshige träsnitt
2017-07-30
475184
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANDO HIROSHIGE (1797-1858): Shrine with torii port, 22x34 cm, oramad
Fäst i övermarg, fläck, försstärkningar o lagningar, slitage, dubblerad