Ljuskrona
2017-07-23
475167
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, patinerad mässing, 1900-talets första hälft, 6 ljusarmar samt riklig dekor, höjd ca 70, diameter 44 cm
Bruksslitage