Bordslampa Kina
2017-07-23
475162
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Kina, 1900-tal, dekorerat och glaserat lergods, fot i trä, höjd ca 49 cm
Visst slitage