Yrjö Edelmann färglitografi
2017-07-23
475134
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 89/150, färglitografi, ca 77x58 cm