Stekfat Kina 1700-tal
2017-07-23
475129
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, Kina, porslin, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, ca 41,5x33 cm
Spricka, nagg