Angelica Wiik färglitografi
2017-07-25
475114
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, ca 58,5x43 cm, oramad