Angelica Wiik färglitografi
2017-07-22
475112
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA. upplaga, ca 59x40 cm, oramad