Bordslampa med prismor
2017-07-22
475067
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, olikslipade prismor, förgylld metall, höjd ca 57 cm
Omarbetad, saknar prismor