Bordslampa 1900-tal
2017-07-22
475063
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, förgylld mässing, figuringrupp i biskvi, skärm med pärlor, höjd ca 38 cm
Skador