Leswe komposition
2017-07-22
475032
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad H. Leswe -91, blandteknik på pannå, ca 106x120 cm