Greta Gerell oljemålning
2017-07-22
475031
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Lantbrukarpar, signerad Gerell, olja på pannå, ca 24x19 cm