Sideboard av Carl Malmsten
2017-07-22
475027
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, brännmärkt Bodafors 1961, höjd ca 96, 100,5x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre slitage