CF Reuterswärd Storviggen
2017-07-22
475025
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): "Storviggen", komposition, signerad samt numrerad 134/300, färglitografi, ca 50x80 cm