Komposition
2017-07-22
475011
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER BRANDES (Danmark, f. 1944): Komposition, otydligt signerad samt numrerad 44/50, färglitografi, bladmått ca 150x120 cm