Stig Slas Claesson färglitografi
2017-07-22
475005
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): signerad samt numrerad 53/100, färglitografi, ca 62x47 cm